ÖZELLİKLER

 • Sertlik 100% 100%
 • Kalıcılık 100% 100%
 • Parlaklık 100% 100%
 • Leke Tutmazlık 100% 100%
 • Su İticilik 82% 82%

C9 PREMIUM CERAMIC COATING

C9 SERAMİK matris moleküller yapıda‘dır. Profesyonel oto temizlik ve tüketiciler için geliştirilmiştir. C9 seramik kaplama aynı zamanda boyanın sertliğini 9H+’a kadar arttırabilir. Devrim niteliğinde teknolojik kaplama ürünü uygulandığı yüzeyde mükemmel bir yapışma gücüyle kalıcı bir bağ kurarak yüzeyin bir parçası haline gelir. Profesyonel ekipler tarafından uygulanan bir kaplamadır. Çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar. 

C9 seramik kaplama ile koruma altına alınarak kaplanmış yüzeyler asitik,bazik ve zararlı kimyasallardan yüzeyleri korur,çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir. 

C9 seramik kaplama boya yüzeyinın yanı sıra metal parçalara’ da uygulanabilir. C9 seramik uygulaması yapılan yüzeyler. Hidrofobik etkisi, sağladığı için anti-statik yüzey sayesinde kuş pisliği tozun, kirin, çamurun yapışmasını engelleyerek yüzeylerin daha kolay temizlenmesine olanak sağlar. Ve ayrıca, çok daha uzun süre temiz kalır.

C9 seramikle kaplanan ve koruma altına alınan yüzeyler, boya, cam, deri, tekstil, ahşap, plastik, kauçuk, mermer gibi geniş bir yelpazede kullanılabilir. C9 seramik kaplama teknolojisi bizim müşterilerimize ayrıcalık kazandırır. Su tutmazlık, paslanmazlık, buz tutmazlık, kirlenmezlik, kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur. Motorsiklet İş makineleri, Uçak, Helikopter, Ahşap tekne, Fiber tekne, Gemi sanayi ve Endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

C9 Seramik kaplama 3 Yıl süreyle aracın boya yüzeyinde kalır. Uygulandığı yüzeyde kırılma darbe alma gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışına çıkar. C9’un 3 yıl garanti süresi vardır.

ÖZELLİKLER

 • Sertlik 90% 90%
 • Kalıcılık 90% 90%
 • Parlaklık 90% 90%
 • Leke Tutmazlık 90% 90%
 • Su İticilik 72% 72%

C9 PLUS+ CERAMIC COATING

C9 SERAMİK matris moleküller yapıda‘dır. Profesyonel oto temizlik ve tüketiciler için geliştirilmiştir. C9 seramik kaplama aynı zamanda boyanın sertliğini 9H+’a kadar arttırabilir.Devrim niteliğinde teknolojik kaplama ürünü uygulandığı yüzeyde mükemmel bir yapışma gücüyle kalıcı bir bağ kurarak yüzeyin bir parçası haline gelir. Profesyonel ekipler tarafından uygulanan bir kaplamadır. Çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar.C9 seramik kaplama ile koruma altına alınarak kaplanmış yüzeyler asitik,bazik ve zararlı kimyasallardan yüzeyleri korur,çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir. C9 seramik kaplama boya yüzeyinın yanı sıra metal parçalara’ da uygulanabilir. C9 seramik uygulaması yapılan yüzeyler.Hidrofobik etkisi, sağladığı için anti-statik yüzey sayesinde kuş pisliği tozun, kirin, çamurun yapışmasını engelleyerek yüzeylerin daha kolay temizlenmesine olanak sağlar. Ve ayrıca, çok daha uzun süre temiz kalır. C9 seramikle kaplanan ve koruma altına alınan yüzeyler, boya, cam, deri, tekstil, ahşap, plastik, kauçuk, mermer gibi geniş bir yelpazede kullanılabilir. C9 seramik kaplama teknolojisi bizim müşterilerimize ayrıcalık kazandırır. Su tutmazlık, paslanmazlık, buz tutmazlık, kirlenmezlik, kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur. Motorsiklet İş makineleri, Uçak, Helikopter, Ahşap tekne, Fiber tekne, Gemi sanayi ve Endüstriyel alanlarda kullanılabilir. C9 Seramik kaplama 2 Yıl süreyle aracın boya yüzeyinde kalır. Uygulandığı yüzeyde kırılma darbe alma gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışına çıkar. C9’un 2 yıl garanti süresi vardır.

CARWAX SERAMİK KAPLAMA UYGULAMASI

ÖZELLİKLER

 • Sertlik 80% 80%
 • Kalıcılık 80% 80%
 • Parlaklık 80% 80%
 • Leke Tutmazlık 80% 80%
 • Su İticilik 62% 62%

C9 PLUS+ CERAMIC COATING

C9 SERAMİK matris moleküller yapıda‘dır. Profesyonel oto temizlik ve tüketiciler için geliştirilmiştir. C9 seramik kaplama aynı zamanda boyanın sertliğini 9H+’a kadar arttırabilir. Devrim niteliğinde teknolojik kaplama ürünü uygulandığı yüzeyde mükemmel bir yapışma gücüyle kalıcı bir bağ kurarak yüzeyin bir parçası haline gelir. Profesyonel ekipler tarafından uygulanan bir kaplamadır. Çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar. 

C9 seramik kaplama ile koruma altına alınarak kaplanmış yüzeyler asitik,bazik ve zararlı kimyasallardan yüzeyleri korur,çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir. C9 seramik kaplama boya yüzeyinın yanı sıra metal parçalara’ da uygulanabilir. C9 seramik uygulaması yapılan yüzeyler. Hidrofobik etkisi, sağladığı için anti-statik yüzey sayesinde kuş pisliği tozun, kirin, çamurun yapışmasını engelleyerek yüzeylerin daha kolay temizlenmesine olanak sağlar. Ve ayrıca, çok daha uzun süre temiz kalır. C9 seramikle kaplanan ve koruma altına alınan yüzeyler, boya, cam, deri, tekstil, ahşap, plastik, kauçuk, mermer gibi geniş bir yelpazede kullanılabilir. C9 seramik kaplama teknolojisi bizim müşterilerimize ayrıcalık kazandırır. Su tutmazlık, paslanmazlık, buz tutmazlık, kirlenmezlik, kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur. Motorsiklet İş makineleri, Uçak, Helikopter, Ahşap tekne, Fiber tekne, Gemi sanayi ve Endüstriyel alanlarda kullanılabilir. C9 Seramik kaplama 2 Yıl süreyle aracın boya yüzeyinde kalır. Uygulandığı yüzeyde kırılma darbe alma gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışına çıkar. C9’un 2 yıl garanti süresi vardır.

CARWAX SERAMİK KAPLAMA UYGULAMASI

ÖZELLİKLER

 • Sertlik 80% 80%
 • Kalıcılık 100% 100%
 • Parlaklık 100% 100%
 • Leke Tutmazlık 100% 100%
 • Su İticilik 100% 100%

C9 GLASS SHILED CERAMIC COATING

KULLANIM ALANLARI: C9 Glass Shiled, cam ve seramik yüzeylere uygulanan ileri düzey, kolay uygulanabilir nano koruma ürünüdür. Belirtilen yüzey dışındaki alanlarda kullanmayınız, yanlışlıkla kullanılan alanları mikro fiber bez ile hemen siliniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Güçlü su iticilik ve yağ iticilik. Güçlü kir ve leke tutmazlık. Kolay temizlenme, UV ve kimyasal koruma. Yüzey ömrünü uzatır, Tasarruf sağlar, Görselliği koru, Küf/mantarı azaltır, Kireç lekesi azaltma, Araçlarda güvenli sürüş, Daha az buzlanma.

SAKLAMA KOŞULLARI: Ürün orijinal şişesinde 1 yıl boyunca etkisini kaybetmeden saklanabilir. Kapağı açarak sprey başlığını takınız ve tek seferde ürünü kullanınız. Tavsiye edilen saklama koşulları: -3 ila +30˚C arası. Ürün sadece bir araç kullanımı içindir. Üretim tarihi kutunun altındadır.

UYGULAMA: C9 Glass Shiled profesyonel bir üründür. Yüzeyde kir,wax, yağ, toz ve deterjan artığı olmamalıdır. Yüzey tamamen kuru olmalıdır. Tüketim 5 ml/m2. Direkt güneş altında uygulamayınız. Standart MetalCoat F2 şişesi ile metrekareye eşit bir şekilde 20-30 kez püskürtme yaparak yüzeyi mikro fiber bez ile parlatınız. Ürün yeterli şekilde temizlenmemiş ve durulanmamış yüzeylerde etkinliğini göstermeyebilir. Etkinlik için yüzey 24 saat kurumaya bırakılmalıdır.

ÖZELLİKLER

 • Sertlik 80% 80%
 • Kalıcılık 100% 100%
 • Parlaklık 100% 100%
 • Leke Tutmazlık 100% 100%
 • Su İticilik 100% 100%

C9 METAL SHILED CERAMIC COATING

KULLANIM ALANLARI: C9 Metal Shiled, oto kaportası, jantlar, motor, plastik ve metal kısımları ve farlarda kullanılır. Belirtilen yüzey dışındaki alanlarda kullanmayınız, yanlışlıkla kullanılan alanları mikro fiber bez ile hemen siliniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Güçlü su iticilik ve yağ iticilik. Güçlü kir ve leke tutmazlık. Kolay temizlenme, UV ve kimyasal koruma..

SAKLAMA KOŞULLARI: Ürün orijinal şişesinde 1 yıl boyunca etkisini kaybetmeden saklanabilir. Kapağı açarak sprey başlığını takınız ve tek seferde ürünü kullanınız. Tavsiye edilen saklama koşulları: -3 ila +30˚C arası. Ürün sadece bir araç kullanımı içindir. Üretim tarihi kutunun altındadır.

UYGULAMA: C9 Metal Shiled profesyonel bir üründür. Tüketim 5-8 ml/m2. Uygulanacak yüzeyde kir, yağ, toz ve deterjan artığı olmamalıdır. Yüzey tamamen kuru olmalıdır. Direkt güneş altında uygulamayınız. Standart Metal Shiled şişesi ile metrekareye eşit bir şekilde 20-30 kez püskürtme yaparak yüzeyi mikro fiber bez ile parlatınız. Ürün yeterli şekilde temizlenmemiş ve durulanmamış yüzeylerde etkinliğini göstermeyebilir. Etkinlik için yüzey 24 saat kurumaya bırakılmalıdır.

C9 CERAMIC CRYSTAL COATING WAX

KULLANIM ALANLARI: C9 CERAMIC CRYSTAL COATING WAX, oto kaportasında kullanılır. Belirtilen yüzey dışındaki alanlarda kullanmayınız, yanlışlıkla kullanılan alanları mikro fiber bez ile hemen siliniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Güçlü su iticilik ve yağ iticilik. Güçlü kir ve leke tutmazlık. Kolay temizlenme, UV ve kimyasal koruma.

SAKLAMA KOŞULLARI: Ürün orijinal kutusunda 1 yıl boyunca etkisini kaybetmeden saklanabilir.

ÖZELLİKLER

 • Sertlik 80% 80%
 • Kalıcılık 100% 100%
 • Parlaklık 100% 100%
 • Leke Tutmazlık 100% 100%
 • Su İticilik 100% 100%
Facebook
YouTube
Instagram